Když se hledá zaměstnání, ne vždy jsou v našem okolí vhodné nabídky. Je mnoho oblastí, kde je vysoká nezaměstnanost a na jedno pracovní místo jsou i desítky uchazečů. Šance na nalezení práce v takové lokalitě je pochopitelně malá. Mnoho lidí tak zkouší hledat práci i v jiných lokalitách a často se poohlíží i po práci v zahraničí. Práce v zahraničí je obzvláště lákavá pro ty, kterým nic nebrání v zahraničí bydlet nebo pro ty, kteří bydlí blízko hranic.

Zkusit můžete i práci v Polsku

Polsko je opravdu velká země a nabízí i mnoho příležitostí k práci. V České republice se nejlépe hledá práce na velkých pracovních portálech. Stejné je to i v Polsku. Jde o pohodlnou možnost hledání, ale aby měla efekt, je třeba vhodné pracovní portály znát a také hledat práci vhodným způsobem. V Polsku patří mezi nejdůležitější pracovní portály web Hitpraca.pl. Každý den zde přibude velké množství pracovních nabídek z celého Polska. Oferty pracy zde můžete hledat velmi snadno a hledání je přehledné i pro ty, kteří si s internetem příliš netykají. Hledat můžete podle lokalit i oborů. Pokud vás zajímá praca Wroclaw, stačí si tuto lokalitu vybrat a nastavit okruh.

Zobrazí se vám nabídky od těch nejnovějších a u každé máte i datum přidání inzerátu. Pro zobrazení detailu si stačí nabídku rozliknout. Je vhodné si připravit životopis v polštině a na inzeráty reagovat ihned. Práci nekontrolujte jen jednou za týden nebo za měsíc, ale denně. Čím dříve na nabídku reagujete, tím je větší šance, že zaměstnavatel přijme právě vás. Výhodou portálu je, že si můžete nastavit, aby vám nové pracovní nabídky chodily i do mailu, nestane se tak, že by vám nějaká důležitá nabídka proklouzla mez prsty.

Pokud práci nabízíte, web Hitpraca.pl je pro vás ideální. Pracovní nabídky zde můžete zdarma zveřejnit a během krátké doby oslovit velké množství uchazečů.