Zajímavých investičních příležitostí není nikdy dost. V tomto článku vám tedy přinášíme trojici návrhů, do kterých můžete investovat svoje peníze.

Svět se rychle mění a s ním i finanční trh. Ten je možná ještě turbulentnější než svět financí. Pokud ale jste odolní vůči potenciálním ztrátám, máme pro vás zajímavé investiční příležitosti, které stojí za to vyzkoušet.

Kryptoměny

Velký růst cen v posledních měsících nenechal snad nikoho chladným. Kdo byl prozíravý a investoval do bitcoinu a podobných kryptoměn v době, kdy byla jejich cena ještě nízká, může si dnes mnout ruce. I když je nyní trh s kryptoměnami na vrcholu, stále můžete naskočit do tohoto rozjetého vlaku a vydělat zajímavé peníze. Zvlášť v době, kdy se do kryptoměn pouští čím dál více nových dravců a trh začíná být čím dál více saturovaný.

Lahve s alkoholem

Kdo by to byl řekl, že i se i alkohol bude dát přetavit ve skvělou investiční příležitost. V dnešní době je ale možné vše. Investiční lahve jsou přitom velice zajímavé, a to především pro drobné investory. Mohou totiž přinést zhodnocení i v řádech desítek procent ročně. Největším tahákem na trhu investičního alkoholu je stále whisky, která aktuálně okupuje téměř 80 procent z celého trhu. Neméně zajímavé jsou ale také rumy, koňaky nebo víno.

Investice do startupu

Na internetu už v dnešní době naleznete platformy, které vás za podporu startupu odmění nejen dobrým pocitem a vybraným dárkem, ale také podílem na zisku. Firem ochotných jít do tohoto typu crowdfundingu sice není moc, ale v některých případech najdete velice zajímavé projekty. Pokud tedy na některý narazíte, neváhejte a investujte podle vašich možností. Nemusíte do riskantního projektu ihned nasypat veškeré svoje úspory. Stačí i několik tisíc korun, abyste v případě úspěchu mohli vytěžit z vaší investice velice zajímavou částku.