Máte dokonalou zahradu a jediné, co v ní chybí je koutek, kam se můžete schovat před sluncem nebo deštěm? Pořádáte často barbecue party a pod slunečníkem není posezení tak příjemné? Už vás štve, že slunečníky vydrží jednu nebo dvě sezóny? Možností, jak vytvořit útulné posezení, kde vás nebudou oslňovat horké paprsky a jídlo či pití vám nezmáčí letní déšť, je hned několik.

Obliba markýz stále stoupá

Markýzy mají velmi v oblibě majitelé restaurací, kaváren a cukráren a to hned z několika důvodů. Markýzy Praha poskytují stín i ochranu před deštěm. Díky speciálně upravenému povrchu látky mají dlouhou životnost. Markýzy dodají vašemu domu elegantní styl a posezení pod nimi slibuje příjemný odpočinek u oblíbené knihy nebo veselé a nerušené posezení s přáteli nebo rodinou. Kazetové markýzy si stále více získávají oblibu u majitelů domů se zahradami, právě díky těmto výhodám.

Pergoly jsou nesmrtelné

Pergoly vytváří útulné místo pro setkávání s přáteli. Pro stavbu pergoly zvolte vhodné místo, kde budete nejblíže domu. Vhodný nábytek láká k lenošení či četbě oblíbené knihy.

Na koho se obrátit?

Pokud se nemůžete rozhodnout, co je pro váš dům vhodnější, mrkněte na vebové stránky climax-kolar.cz, kde můžete nejen vybírat ze široké nabídky markýz, pergol a zastínění zahrad, ale také využít jejich profesionálního přístupu při samotném rozhodování.

Kromě vytvoření útulného prostředí na vaší zahradě se společnost Climax Kolář zabývá mnoha typy zastínění vašeho domu. Mezi nejoblíbenější patří venkovní žaluzie Praha, které na domech nejen skvěle vypadají, ale také si s jejich pomocí můžete sami regulovat světlo v domě. Zastíněním vašich pokojů zabráníte v letních měsících, aby horké sluneční paprsky udělaly z vašeho domu výheň a ušetříte za používání klimatizace.

Venkovní rolety, vnitřní žaluzie a vnitřní rolety jsou další vyhledávané produkty, které v nabídce společnosti objevíte.