Podnikat jako OSVČ nebo mít firmu, to vyžaduje mnoho trpělivosti a pevné nervy. Byrokracie je v naší zemi pro někoho neúnosná a má strach ze založení vlastní firmy. I když se to může zdát jako běh na dlouhou trať, tak není. Vyřizovat vše svépomocí sice je možné, ale je mnohem jednodušší, když se ty nejsložitější úkony svěří profesionálům, kteří se v oboru dobře orientují.

Sídlo nebo i založení?

Základem pro založení firmy je mít pro firmu sídlo, to je pro někoho velký oříšek, pokud nemá prostory pro svůj byznys. Ideálním řešením je sídlo firmy si pronajmout. Jde o levnou službu, kterou nabízí na sidlofirmypraha5.cz a umožní vám získat sídlo, na kterém můžete mít firmu. Celá služba stojí od 89kč/měsíc a získáte s ní sídlo na prestižní adrese v našem hlavním městě.

Mít sídlo firmy v Praze má řadu výhod. V první řadě je to prestiž, Praha je sídlem největších a nejvýznamnějších českých firem, mít zde sídlo je tedy velké plus. Další velké plus je z hlediska daňových kontrol, v Praze je tolik firem, že je minimální šance, že by se k vám nějaká dostala.

Pokud nemáte se zakládáním firem zkušenosti, nemusíte si objednat jen sídlo firmy, ale i samotné založení společnosti. Pro běžného smrtelníka je to náročný úkol, ale pro zkušené odborníky je to denní chléb, který zvládnou rychle a jednoduše. Založení firmy vůbec není drahé, můžete si tak objednat sídlo firmy i se založením a namísto zdlouhavého a vyčerpávajícího běhání po úřadech se můžete věnovat své vlastní práci nebo si dát ruce za hlavu a užívat si skutečnost, že tyto složité úkony za vás udělá někdo jiný. Společně se sídlem firmy získáte i poštovní schránku, kterou budete mít na dané adrese. Samozřejmostí je možnost přeposílání pošty domů a upozornění na každou zásilku, abyste nemuseli schránku pravidelně fyzicky navštěvovat. Založení i sídlo firmy od odborníků se vyplatí, jen málokdo se dnes pouští do tak náročných úkonů sám.