Dodávka je vozidlo primárně stavěné pro přepravu zboží nebo jiných nákladů, které má maximální celkovou hmotnost 3 500 kg. Tato definice nezahrnuje těžká nákladní vozidla. Firemní dodávka bývá zakoupena primárně za účelem fungování firmy, často je však využívána i k soukromým účelům.

Dodávky jsou všestranné

S dodávkou máte logistickou schopnost splnit více úkolů, které byste jinak museli obhospodařovat, nebo si pronajmout přívěs nebo jiné vozidlo, např. 7místný pro rodinné návštěvy nebo minibus pro 9 osob, stěhovací dodávka nebo valník s plachtou.

Kapacita

Nemáte přívěs nebo střešní nosič, ale potřebujete půjčit kamarádův žebřík komerční kvality a prší? Žádný problém, pokud máte dodávku. Nebo potřebujete uklidit hromadu odpadků? Není problém, stačí naložit svou dodávku.

Máte koníčka, jako je lední hokej nebo hudba, která má spoustu vybavení? Bez obav. Nové dodávky jsou velmi užitečné zboží, které máte k dispozici pro každodenní život, nejen pro obchodní svět.

Nutnost

Dodávka může být vybavena nezbytným příslušenstvím pro speciální potřeby. V závislosti na typu dodávky, kterou si koupíte, můžete být například schopni pomáhat zdravotně postiženým osobám se zvedacími zařízeními pro invalidní vozíky a rampami a provádět další úpravy.

Dodávka do práce

Ve světě, kde internet pohání podnikání, je mnohem snazší vytvořit začínající společnost poskytující služby a stát se profesionálem. Dodávka může být jediným vozidlem, které vyhovuje všem požadavkům vašeho začínajícího podniku.

Jste-li kuchař, řemeslník jako elektrikář nebo instalatér, stěhovák lidí, obchodní uklízeč, hudebník s hudebním vybavením atd… Možná poskytujete kurýrní službu. Všechna tato řemesla musí mít spolehlivé a všestranné vozidlo, které má možnost prostoru navíc. Nasedniajed.cz je web, kde takové auto objevíte.