Po založení webu mnoho lidí hledá cestu, jak si zajistit návštěvnost, narazí na mnoho druhů propagace, každý má svoje výhody i nevýhody. Jaký z nich je ovšem tak účinný, že vám zajistí v krátkém čase stabilní návštěvnost? V tomto ohledu je nejlepším pomocníkem PPC reklama. Každý potřebuje návštěvníky a to obzvláště provozovatelé internetových obchodů a firemních webů, pro které je každý návštěvník také potenciálním zákazníkem.

Co je to PPC a jak s ní začít?

PPC reklama je druh cílené reklamy, který se zobrazuje ve vyhledávání a v obsahu webů. Může mít různé podoby, od textové až po obrazovou, videoreklamu nebo produktovou reklamu. Svůj název dostala podle toho, jakým způsobem se za ni platí, není to podle zobrazení, ale podle počtu kliknutí (pay per click). Velkou výhodou je možnost rychlého spuštění kampaně a zajištění návštěvnosti v krátkém čase. Reklama může být velmi atraktivní a když je udělána správně, může se stát velkým zdrojem návštěvnosti i pro zcela nový web.

Co se týče začátků, ty by se nikdy neměly dělat amatérsky. PPC reklama bude účinná jen tehdy, když bude nastavena profesionály, kteří mají potřebné zkušenosti a znají správné postupy, aby přinesla reklama ten nejlepší efekt. Ať už bude vaším cílem ppc specialista Brno nebo třeba ppc specialista Praha, sledujte, aby to byl někdo, kdo má zkušenosti. Pokud chcete mít jistotu, že se vám budou o PPC reklamu starat skuteční odborníci, zvolte marketingovou agenturu na seoconsult.cz. Postará se o konzultaci, nastavení reklamy, spuštění do 5 pracovních snů a také o průběžnou optimalizaci pro co největší výkon. S profesionály se díky PPC reklamě dostanete se svým webem konečně na návštěvnost, kterou jste si vždy přáli. Vyplatí se spolupracovat s agenturou, která vám pomůže nejen s PPC, ale i dalšími druhy propagace.