Pokud plánujete stavbu, která nebude trvat déle než rok, nákup dopravního značení se vám příliš nevyplatí. V takových případech je pronájem dopravního značení efektivnějším a vhodnějším řešením než nákup vlastního značení. Topznak.cz patří mezi vyhledávané pronajímatele a prodejce dopravního značení již několik let. Díky jejich produktům můžete dosáhnou maximální bezpečnosti na vaší stavbě nebo pořádaném setkání (festivaly, sportovní akce apod).

Využijte pronájmu dopravního značení

Společnost TOP Znak s.r.o. má ve své nabídce nejnovější produkty bezpečnosti silničního provozu, chodu stavby, ale také několik typů parkovacích sloupků. Pracovníci firmy provedou i samotnou instalaci. Pronájem vás nezavazuje k drahému nákupu.

Nespornou výhodou pronájmu dopravního značení je, že nepotřebné produkty můžete vždy vrátit nebo vyměnit.

Nákup, údržba, skladování, přesun zařízení z jednoho místa na druhé a pojištění dopravního značení může stát více než pronájem, pokud jej používáte méně než 75 procent času. Pokud již nějaké vybavení vlastníte, pronájem vám umožní zaplnit mezery na projektech, kde váš stávající vozový park nemusí být tím správným vybavením pro vaši práci. Dopravní značení lze využít v mnoha projektech.

Pronájem je také jednou z vašich nákladově nejefektivnějších možností, protože vám umožňuje ušetřit svůj kapitál na jiné projekty a příležitosti. Dopravní značení Praha je určené k mnoha různým příležitostem.

Topznak.cz je místo, kde najdete vše potřebné

Kromě prodeje, výhodného pronájmu a instalace dopravního značení se firma zabývá dalšími užitečnými činnostmi souvisejícími s dopravním značením, například vyřízení povolení na Policii ČR nebo pronájem pracovní plošiny MP 16 na automobilovém podvozku IVECO.