Pro někoho je nakupování nutností, pro někoho zábava. O to větší může být, pokud můžete nakupovat se slevami a to nejen v klasických kamenných obchodech, ale i na internetu. Nakupování online nabízí celou řadu výhod. Především je to časová flexibilita, nakupovat online totiž můžete v kteroukoli denní či noční dobu, v jakýkoli den v týdnu, dokonce i v sobotu či neděli. Tuto výhodu využívají především velmi zaměstnaní lidé. Využít lze samozřejmě i slevové kupóny, které nabízí celá řada e – shopů.

Jak to funguje?

Zvolíte si slevový portál, který sdružuje celou řadu obchodů, a přes něj se přepnete do vašeho oblíbeného e – shopu, kde už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Nemusíte se o nic starat, slevový portál zařídí vše za vás.

Takovým portálem je i tipli.cz. Svým uživatelům nabízí nejen velké množství slevových kupónů v celé řadě oblíbených obchodů, ale využít můžete i cashback, který portál nabízí a díky němuž získáte za každý nákup zpět nějaký finanční obnos, který si můžete nechat zaslat na svůj účet.

Velkou výhodou je i registrace na portálu.

Nabídka portálu je opravdu široká a vybírat si můžete nejen z velkého množství obchodů, ale také z celé řady oblastí. Mezi oblíbené druhy zboží patří oblečení, spotřební elektronika, potřeby pro zahradu a dům, kosmetické produkty, elektronika, ale neobvyklé nejsou ani nákupy dovolené.

Na portálu také naleznete aktuální letáky se slevovými akcemi celé řady obchodních řetězců. Máte tak přehled slev pohromadě a můžete vyhledávat a porovnávat jednotlivé nabídky.

Jaké slevy lze využívat?

Využívat můžete celou řadu různých slev – mohou to být slevy procentní na určité druhy zboží či celý nákup. Další možností je sleva určitého množství peněz při splnění podmínek obchodu. Velmi vítanou výhodou je i doprava zdarma.