Každý si u nemovitosti přeje, aby vydržela co nejdéle, a pro její funkčnost je jednou z nejdůležitějších částí střecha. Pomáhá domu odolávat mnoha živlům a očekává se od ní, že vydrží i po celé generace. Když se staví dům nebo rekonstruuje střecha, je to důležitý okamžik pro výběr vhodné krytiny. Před takovým krokem je dobré se o problematiku více zajímat a zjistit, jaké možnosti se vám nabízí. Skvělou volbou jsou plechové střešní krytiny COMAX®, které mají řadu předností.

Proč vybrat plechové krytiny COMAX®?

Plechové krytiny COMAX® jsou vyráběny za pomoci špičkových technologických postupů. Jedná se o krytiny na celý život, jejichž dlouhá životnost je podložena zárukou až 75 let. Ve srovnání s keramickými nebo betonovými krytinami jsou mnohem lehčí a také se rychle montují, a přitom jsou od tradičních těžkých krytin k nerozeznání. Při výrobě se dbá na životní prostředí a krytiny jsou 100% recyklovatelné. Tyto krytiny nemají jednotný vzhled, nabízí se v mnoha designových i barevných provedeních, takže i ti nejnáročnější klienti najdou vhodné řešení pro svou střechu.

Vybírat si můžete velkoformátové plechové krytiny COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®. Dále se vám nabízí maloformátová krytina COMAX BOCO 330. Kvalita zde není pouhým slovem, je doložená atesty a výrobní proces má certifikace ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Tyto krytiny jsou odolné vůči UV záření, korozi i chemickým vlivům. Krytiny jsou stálobarevné a i po letech si zachovají svůj atraktivní vzhled.

Pokud vás výhody plechové krytiny zaujaly, můžete si nechat od výrobce zdarma zpracovat kladečský plán, vypracuje vám ho včetně nabídky ostatního doporučeného sortimentu pro správné fungování střešního pláště. Na krytinu čekat nemusíte, výrobce vám ji dodá už do 10 pracovních dnů od potvrzení kladečského plánu. Krytina vám bude dovezena za pomoci nákladních vozů až na stavbu. Zajímá vás více informací a chcete vidět hotové realizace? Navštivte webové stránky www.strechycomax.cz.