Nákup nemovitosti patří mezi velmi důležitá životní rozhodnutí. Někdo osloví realitní kancelář, někdo se spoléhá sám na sebe. Mezi společnosti, které za Vás osloví celou řadu partnerů a ušetří Vám tak nejen čas, ale i Vaše finanční prostředky, patří BABA Tumise s.r.o, jejímž zprostředkovatelem je projekt LEND NOW CZ.

Jestliže se již rozhodnete pro nákup nemovitosti, pak před vámi stojí další rozhodnutí a to jaký typ a v jaké lokalitě bude pro vás nejvhodnější bydlení. Jakmile máte vyřešené i tyto otázky, pak už je jen potřeba „projít“ všechny inzeráty a nabídky a vytřídit ty pravé. Teď se asi děsíte, kde na to vezmete dostatek času. Vůbec nemusíte, protože i tyto za vás společnost vyřeší. Sdělíte své požadavky a ona vybere takové nabídky, které připadají v úvahu. Vzhledem k tomu, že také nabízí a zajišťuje prodej nemovitosti, nemusel by to být tak velký problém. Jakmile se objeví nabídky, které by se Vám mohly líbit, je potřeba si danou nemovitost jít prohlédnout. Jakmile Vám nějaká padne do oka a Vy se rozhodnete, že ji koupíte, je potřeba zajistit financování.

Proč si ještě pořídit nemovitost? Protože její cena stále poroste a pokud v ní nebudete chtít hned bydlet, je to dobrá investice do budoucnosti. S nemovitostmi lze i spekulovat, mohou být vloženy do svěřeneckých fondů pro budoucí využití, lze je používat pro podnikatelské záměry.

Kde vzít potřebné finanční prostředky?

Nákup nemovitosti je obrovský zásah do rodinného rozpočtu a většina z nás není potřebnou částku v hotovosti. Lze si sjednat hypotéku nebo nějaký druh půjčky. Se sjednáním půjčky Vám také zaměstnanci společnosti pomohou. Osloví za Vás společnosti bankovní i nebankovní a připraví variantu, která Vám bude vyhovovat. Půjčky jsou bez poplatků předem, na cokoli, na občanský průkaz, bez zástavy, bez směnky. Na webu společnosti můžete vyzkoušet nezávaznou online žádost o půjčku. Problémem není ani řešení konsolidace půjček.