Betonové ploty patří k nejčastěji využívaným typům oplocení. Můžete je využít k oplocení soukromého i komerčního pozemku. Jednou z největších výhod je variabilita, betonový plot si každý navrhne podle vlastních představ, betonové ploty jsou k dispozici v různých barvách i dekorech, zvolit si můžete podle vašich požadavků také výšku plotu a tvar zakončení. Každý betonový plot tak vypadá jinak.

Pro maximální soukromí

Vyžadujete-li od vašeho domu soukromí, potom je betonový plot volbou číslo jedna právě pro vás. Betonové ploty jsou mohutné, neprůhledné, jsou ideální volbou je pro domy stojící v blízkosti rušné cesty, skvěle totiž tlumí hluk. Jak z názvu vyplývá, jsou betonové ploty vyrobeny z betonu. Chcete-li skutečně kvalitní plot, nekupujte polské napodobeniny, lepší službu vám poskytne plot z českého betonu. Ten vám zaručí dlouhou životnost a nulovou potřebu údržby. Chcete-li i vy mít kolem domu okrasný a zároveň praktický plot, vsaďte na ten betonový od zavedené české firmy Kulkabex, s.r.o., která se postará o vysoce kvalitní oplocení s maximálním servisem. Zajistí vám dopravu materiálu, ale také kompletní realizaci. Abyste si dokázali udělat představu o vzhledu oplocení, vyzkoušejte on-line konfigurátor. Zadáte zde parametry plotu a aplikace vytvoří náhledovou vizualizaci. Nestane se vám tak, že byste kupovali zajíce v pytli.

Stylový a funkční plot raz dva

Nechte si instalovat betonový plot od profesionální firmy Kulkabex, s.r.o. Samotnou montáž betonového plotu provedou zkušení montážníci. Potřebujete-li, poradí vám při výběru, díky dlouholeté praxi mají spoustu zkušeností, takže zvládnou plot postavit i v členitém terénu a nezaleknou se ani špatně dostupných míst. Ať už bydlíte ve městě, nebo na venkově, betonový plot bude zdobit váš dům a postará se o dokonalý komfort, bezpečí i soukromí. Nezáleží na tom, zda máte moderní dům nebo malebnou chaloupku, betonový plot si sestavíte tak, aby se hodil ke každému typu domu.