Jde o produkt, který je favoritem tisíců domácností. Zájem se zvedá napříč věkovým spektrem a platí, že má své výhody i pro studenty nebo seniory. Každý už někdy slyšel o tom, že kromě úrazových, životních nebo cestovních pojistek jsou k mání i další varianty, rodina pojištění je velmi pestrá a nápaditá.

Život si totiž nevybírá a někdy nás umí opravdu nepříjemně překvapit. Pokud ale máme sjednané vhodné pojištění, není nutné si lámat hlavu ani s relativně velkými škodami. Udělali jsme je neúmyslně, to sice ano, ale nějakým způsobem se uhradit musí.

Celá rodina pod jednou smlouvou

Výhod se zde nabízí celá řada, pojištění odpovědnosti občana za škodu přináší ochranu pro celou rodinu a nabízí se také celosvětová platnost. Na zahraniční dovolené si proto není důvod dělat zbytečné starosti, a to vlastně bez ohledu na konkrétní region. K dispozici je také volba připojištění, které přijde vhod majitelům domácích zvířat. Jinak řečeno, i pejsek někdy způsobí škodu, ale řešení je samozřejmě na majiteli, potažmo jeho peněžence (anebo vhodně vybraném pojištění).

K dispozici je také kvarteto variant, pokud jde o nastavení celkové pojistné částky. Tři, pět, sedm, ale například i deset milionů korun, záleží na výběru každého zájemce, možnosti jsou totiž zcela otevřené!

Pojištění je tu pro klid duše

A proč se vlastně pojistit? Odpověď je zcela nasnadě, kvůli klidnějšímu usínání, cestám nebo chvílím se svými blízkými. Obecně proto, abychom měli pocit, že je o nás postaráno, ať se stane vlastně úplně cokoliv. Zodpovědný partner pro vás i vaši rodinu s více než pětadvacetiletou tradicí, přesně tím je pojišťovna ERGO. Nabízí širokou škálu výběru, od pojistky úrazové nebo životní až po tu, která se dotýká právě tématiky tzv. občanské odpovědnosti za škodu.