Zakládat svou vlastní společnost vyžaduje mnohdy silné nervy. Na úřadech po vás budou úředníci požadovat předložení různých dokumentů, musíte navštívit notáře, vypracovat návrh na zápis nové společnosti do Obchodního rejstříku a při tom všem budete muset ještě shánět kancelář. Všech těchto starostí se ovšem můžete snadno zbavit, když svěříte založení společnosti pracovníkům společnosti Company Consulting s.r.o.

Co nabízí společnost Company Consulting?

Z počátku můžete využít bezplatnou konzultaci, během níž vám zkušení odborníci doporučí nejvhodnější vlastnickou a řídící strukturu společnosti. Rovněž vám navrhnou předmět podnikání a odpoví na jakékoliv otázky týkající se založení a fungování společnosti s ručením omezeným. Ta je totiž nejčastější a nejoblíbenější formou právní osoby v ČR, na Slovensku i v jiných zemích. Založení společnosti dokáže tato firma zabezpečit v rámci celého území Slovenské republiky, ale i v České republice, a to bez nutnosti cestovat do ČR.

Založení akciové společnosti

V akciové společnosti může být jediným zakladatelem pouze právnická osoba, ale založit ji může i více zakladatelů. I se založením akciovky vám pomůže společnost Copany Consulting. Hodnota základního jmění je v tomto případě určena minimálně na 25 tisíc EUR. Založit a.s. je možné i v ČR, přičemž vám pracovníci vyhotoví a vyřídí veškeré náležitosti potřebné pro založení, aniž byste museli cestovat do ČR. Také si můžete nechat zařídit založení organizační složky.

Virtuální kancelář

Společnost Company Consulting disponuje celou řadou prestižních adres, které může případný zájemce využívat jako virtuální kancelář. Pro klienty firmy CC znamená virtuální kancelář možnost využívat některou z jejich adres k zasílání pošty, k notifikaci o přijaté pošty e-mailem, telefonem i pomocí sms zpráv.

Výhody virtuální kanceláře

Kromě toho, že budete mít prestižní adresu, ušetříte náklady na koupi nebo pronájem vlastní kanceláře. Prestižní adresa působí důvěryhodněji a zlepšuje image firmy. V případě změny sídla vaší společnosti na některou z adres patřících společnosti Company Consulting, vám její pracovníci zajistí i provedení změny v Obchodním rejstříku.