Není žádným tajemstvím, že se banky často staví k poskytování úvěru pro podnikatele a živnostníky odmítavě, či jim nabídnou úvěr v nedostačující míře. Nebankovní úvěr pro podnikatele je tak často jedinou možností, jak peníze získat. V současné době se jedná o stále častěji vyhledávaný způsob, jak si zajistit finanční prostředky pro podnikání. Už dávno odzvonilo dobám, kdy bylo vhodné se nebankovním půjčkám raději vyhnout. Stačí se obrátit na prověřenou společnost. Jednou z nich je i společnost, která provozuje webový portál pujcky.zone. A proč se obrátit právě na tuto společnost?

Půjčka až do výše 10 milionů

Předností společnosti Premiot Finance For Your Business je výše nabízeného úvěru, jehož maximální částka činí až 10 milionů, což umožňuje podnikatelům zajistit si finance téměř na cokoliv, ať jde o nové kancelářské či výrobní prostory nebo bydlení. Výše maximálního úvěru je pak stanovena na základě odhadované ceny vaší nemovitosti, kdy můžete získat úvěr až do 70 % její tržní ceny. Nebankovní úvěr na podnikání má navíc velmi zajímavý úrok, který je podnikatelům a živnostníkům k dispozici již od 12 %.

Peníze do 24 hodin na účtu

Doba trvání od žádosti až po její zpracování netrvá dlouho. Peníze tak můžete mít k dispozici opravdu velmi rychle, a to již do 24 hodin od schválení vaší půjčky pro podnikatele, máte je tedy na účtu již druhý den od schválení. Žádost vyplníte snadno pomocí online formuláře na webu www.pujcky.zone. Nečeká vás žádná složitá byrokracie, jako je to v případě bankovních společností. Celý proces je naopak velmi snadný, rychlý a pohodlný.

Dlouholeté zkušenosti

Společnost Premiot Finance For Your Business má 20 let zkušeností úspěšného působení ve finančním sektoru. Je součástí mezinárodní skupiny Premiot Group, která má zastoupení v řadě zemí Evropy, USA a Asie. Jedná se tak o prověřenou nebankovní společnost, u které vás nečekají žádné skryté poplatky. Cílem společnosti je podporovat firmy a živnostníky pomocí nebankovního financování podnikání. Ke každému klientovi přistupuje vždy individuálně a férově. Půjčka pro podnikatele je tak otevřena i vám.