Pokud máte uspořené nějaké finanční prostředky a uvažujete o tom, že byste je uložili na delší dobu, nabízí se hned několik různých možností. Mohou to být různé spořící účty či nákup akcií nebo podílových fondů. Někdo investuje do nemovitostí, další začne podnikat a někdo svoje finanční prostředky vloží do nákupu investičních kovů.

Proč si pořídit investiční kovy?

Pokud uvažujete o nákupu investičních kovů, obraťte se na společnost ZLATO-SLITKY-MINCE ZIMMERMANN, která nabízí investiční zlato, stříbro a platinu palladium.

  • Investiční zlato

Investiční zlato je drahý kov, který si uchovává svoji hodnotu, jeho nákup je osvobozen od DPH, nepodléhá inflaci, na trhu bude vždy patřit mezi suroviny uplatitelné, jeho kupní síla je stálá, nabízí pocit jistoty a klidu, vždy bude likviditní.

Pořídit si můžete nejen investiční zlaté mince, které mají i nominální hodnotu, ale také lité investiční zlaté slitky či cihly.

  • Investiční stříbro

Stříbro, stejně jako zlato, patřilo v minulosti mezi nejvíce a nejčastěji používaná platidla. V současné době poskytují investice do investičního stříbra jistotu pro vaše úspory. Investice do stříbra vám poskytne ochranu vašich finančních prostředků proti inflaci i případným krizím, které se týkají ekonomiky. Stejně jako u zlata, můžete si i u stříbra pořídit stříbrné slitky nebo stříbrné mince, které se razí v celosvětově známých mincovnách. Stříbro, stejně tak jako zlato, nabízí i velmi dobrou likviditu.

  • Platina palladium

I tento kov nabízí možnost nákupu platinových či palladiových slitků či platinových mincí.

V e-shopu zlato-slitky-mince.cz naleznete nejen široký sortiment různých druhů investičních kovů, které mají certifikovanou kvalitu a velkou výhodou je i odborné poradenství nebo výkup drahých kovů.