Budete-li ve světě kdekoliv, všude se setkáte se značkou Baťa. Tento český zakladatel obuvnického impéria se proslavil výrobou obuvi pro každou příležitost. Na jeho tradici v oboru kožedělné výroby v posledních letech úspěšně navazuje rovněž česká firma Repa.cz. Má sídlo ve Zlíně a využívá zručnosti a zkušenosti místních lidí, kteří jsou právem pišní jak na značku Baťa, tak Repa. Do výroby bot i ochranných pracovních pomůcek vkládají veškerý svůj řemeslný fortel, rukodělnou zručnost i bohaté zkušenosti převzaté od svých předků.

Sortiment firmy Repa.cz

Hlavním produktem firmy je obuv Prestige, která vyniká vysokou kvalitou, odolností i dlouhou životností. Firma Repa.cz zásobuje svou obuví pro muže, ženy i děti mnoho obchodů obuví po celé České republice. Dosavadní prodej rozšířila nově otevřením vlastního internetového obchodu, jehož nabídku si můžete prohlížet na zcela nových webových stránkách firmy Repa.cz. Kromě obuvi je zde i pestrá nabídka různých ochranných pracovních pomůcek. Za zmínku určitě stojí fakt, že tradice výroby ochranných pracovních pomůcek na Zlínsku je dokonce delší, než o bot.

Jaké druhy obuvi si můžete pořídit?

Obuv Prestige si získala již mnoho zákazníků, včetně těch nejnáročnějších. Bohatý sortiment obsahuje jak boty určené k běžnému nošení, tak turistickou, sportovní nebo i pracovní obuv. Pochopitelně si můžete vybírat i podle ročního období. Například u zimních bot oceníte velkou odolnost vůči chladu i vlhku. Firma Repa.cz vyrábí jak boty s lepenou podešví, tak obuv s přímým nástřikem podešve. Mezi velice oblíbené výrobky, které rovněž nesou značku Prestige, patří gumové holínky. Holínky jsou spíše ochrannými pracovními pomůckami, ovšem nejen profesionální zemědělci, farmáři nebo rybáři, ale i běžní spotřebitelé si holínky Prestige oblíbili pro jejich pohodlnost a neprodyšnost.

Ochranné pracovní pomůcky

Oblibu a uznání si tento sortiment vysloužil díky kvalitní přírodní usni, kterou zruční zaměstnanci firmy Repa.cz k výrobě používají. Ochranné pracovní pomůcky vyrábí firma i na zakázku pro náročné profese, jako jsou svářeči, kováři a další, kteří používají zástěry, nákoleníky a jiné pomůcky chránící zdraví.