Fotopasti dnes patří mezi velmi oblíbená zařízení, která se používají myslivci, ale také Policie ČR a mnoho osob jako efektního pomocníka v ochraně majetku. Víte, co všechno fotopast umí? A jak si fotopast správně vybrat?

Základní informace

Fotopast je plně automatickým zařízením, které zvládá denní i noční záznam snímků i videí. Profesionální fotopasti Bunaty navíc používá i Policie ČR a více než 200 obcí a měst po celé České republice. Díky tomu, že jsou tyto fotopasti vyráběny pro Českou republiku, je jejich menu v češtině. Fotopasti zvládají fotit zcela bezhlučně a používají zcela neviditelné noční snímání. Vhodné jsou pro ochranu majetku, ale také pro myslivce a milovníky přírody.

Kvalitní ochrana

Díky specifickým vlastnostem může být fotopast Bunaty použita nejen jako pomocník při mapování pohybů zvěře, ale také jako dobrý ochránce vašeho majetku. Fotopast totiž není takřka vidět a snímá bezhlučně. Nikdo si tak ani nevšimne, že ho fotopast zaznamenává, navíc že vše dává rovnou vědět svému majiteli.

Rychlá informovanost

Vyberete-li si z nabídky kvalitnější fotopast, můžete se o pohybech před ní dozvědět ihned. Fotopast totiž běžně ukládá snímky a videa na SD kartu. Pokud je však fotopast opatřena GSM přenosem, zvládá odesílat pořízené fotografie ihned na váš mobilní telefon či e-mail. Vy tak máte vždy přehled o tom, co se přímo před fotopastí děje.

Chytře řešený displej

Fotopasti Bunaty mají také chytře řešený displej. Většina fotopastí má displej na zadní straně, což je velmi problematické při samotné instalaci zařízení. Fotopasti Bunaty však mají velký displej, který je na přední straně tak, aby bylo samotné nasměrování hračkou, a vy přímo na displeji uvidíte, co bude fotopast snímat. Využít můžete také integrované laserové ukazovátko pro přesné zaměření dané oblasti.