Příprava maturitního plesu je první větší zkouškou pro celou třídu. Obsahuje zařízení mnoha úkonů, vyřešení mnoha problémů a zajištění všeho, co bude v tento jedinečný večer potřeba. Zapomínat byste však neměli ani na kvalitní propagační materiály a doprovodné materiály, které vám vyhotoví kvalitní tiskárna.

První krok

Důležité je si uvědomit, co vše potřebujete po stránce propagační zařídit. Potřebujete, aby se o plese dozvědělo co nejvíce lidí, aby si všichni mohli koupit své pozvánky, popřípadě nechat na památku leták z vašeho plesu či samolepku. Potřebovat tedy jistě budete vytvořit pozvánky pro všechny hosty. I když výroba pozvánek nemusí být snadným úkolem, pomoci vám mohou také profesionálové, kteří se postarají o design i tisk.

Propagace

Abyste ples co nejvíce propagovali, můžete zvolit formu plakátů, které umístíte ve vašem městě či přímo na plese. Plakáty mohou zajímavě zdobit zdi a přiblížit také program vašeho plesu. Rozdávat můžete také menší letáky. Dobrou volbou jsou také tzv. roll upy, které můžete umístit například ke vchodovým dveřím. Nést na sobě mohou základní informace o plese, tedy program, popřípadě poděkování všem sponzorům.

Na plese

Na plese je hezké, pokud je na každém stole umístěn leták, například skládaný, s programem plesu a základními informacemi o dané škole a třídě. Tento letáček poslouží i jako malá památka. Obraťte se na tisk letáků online a vše vyřešíte snadno a rychle. Na plese můžete rozdávat také samolepky, které si návštěvníci mohou odnést sebou domů.

Na koho se obrátit

Potřebujete propagační a další doprovodné materiály zpracovat a vytisknout rychle a kvalitně. Obraťte se na online tiskárnu, kde si můžete nechat vyhotovit i online kalkulace tisku. Díky tomu budete míst jasný přehled o tom, kolik vás vše bude stát.