Každý finanční poradce, realitní makléř nebo pojišťovací agent narazí na řadu lidí, kteří jsou v nezáviděníhodné situaci. Často jde o lidi v exekuci, kteří hledají pomoc. Pokud nemáte v portfoliu žádné eso, kterým byste jim pomohli, můžete s nimi maximálně tak soucítit. Každý poradce by na něco takového měl být připravený a když narazí na klienta s exekucí na nemovitosti, může mu nabídnout službu, kterou nabízí portál www.stopexekucim.cz.

Jak lze pomoci při exekuci na nemovitost?

Většina lidí svou nemovitost řádně splácí, ale vždy může přijít situace, kdy další splácení není možné a když se situace opakuje, nemovitost se snadno ocitne v exekuci. Nikdo pochopitelně nechce nechat své bydlení exekutorům, naštěstí existuje řešení, které nabízí právě portál StopExekucim.cz, který pochází z dobré rodiny dvou sesterských firem, společnosti pnholding.cz a.s. a pnreality.cz a.s.

Specialisté dokáží zajistit oddlužení nemovitosti. Insolvence je dostupná skoro všem. Když někomu hrozí exekuce na nemovitost nebo dokonce i probíhá, společnost jim pomůže. Bude jednat s exekutorem namísto nich a zajistí všechny exekuce, aby došlo k oddlužení. Může se udělat konsolidace a všechny dluhy budou splaceny. Společnost dohlédne i na vymazání všech zástav a exekucí na LV nemovitosti.

Další z možností je výkup nemovitosti i s exekucí. Pokud je někdo v zoufalé situace, jeho nemovitost nemusí skončit v dražbě, společnost ji výhodně odkoupí za co nejvyšší cenu a dokonce může klient nemovitost i nadále využívat na dobu neurčitou s tím, že v ní bude platit minimální nájem. Exekutor na danou nemovitost již nedosáhne. Finanční prostředky jsou vyplaceny ihned po převodu nemovitosti.

Služba, kterou vaši klienti ocení

Rozšiřte své portfolio služeb o služby StopExekucim.cz a zajisté těchto služeb mnoho klientů využije. Za každou pomoc klientům vám bude náležet provize. Všechny případy jsou schvalovány do 24 hodin. Postarejte se, abyste mohli i vašim klientům pomoci.