Nabízíte svým zákazníkům jídlo? Většina lidí si dnes jídlo odnáší domů. Některá jídla je možné zabalit do sáčku, třeba pečivo, ale na většinu jídel je zapotřebí obal, který je k tomu určený. Pokud chcete klientům nabízet jídlo s sebou, je třeba se dostatečně zásobovat vhodnými potravinářskými a gastro obaly. S tím vám pomůže zkušená česká společnost Jarico s.r.o..

Jaké obaly na jídlo se vám nabízí?

Obal na jídlo je velmi široký pojem, protože existuje mnoho druhů jídel. Jiný obal použijete na polévku, jiný na vařenou zeleninu a jiný třeba na obložené vejce. Na webových stránkách společnosti Jarico.cz naleznete všechny druhy obalů, jaké jen můžete potřebovat. Zahrnují například misky různých provedení a z různých materiálů, s víčkem i bez víčka, dózy, kbelíky, kelímky, příbory a další. Vyplatí se mít spolehlivého dodavatele, který se vám bude starat o to, aby vám obaly nechyběly. Nabízí se vám obaly za velkoobchodní ceny, se kterým uspokojíte všechny své zákazníky. Zajistěte si vhodné obaly podle toho, jaké jídlo nabízíte. Více zde https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-misky-vanicky-a-kbeliky-plastove-katskup110.php.

Nabídka bio obalů

Ne každý obal od jídla skončí v popelnici nebo v kontejneru na tříděný odpad a jelikož je v přírodě stále více plastového odpadu, který se jen tak nerozloží, roste poptávka po bio obalech. Jde o obaly vyrobené z recyklovatelných materiálů, které se snadno rozloží. K výrobě jsou použity jiné než umělé materiály. Oblíbené a velmi kvalitní jsou obaly na jídlo z certifikované lepenky, takové obaly jsou pevné a nepromastí se. Vybírat můžete také třeba obaly vyrobené z cukrové třtiny a dalších materiálů. Mnoho zákazníků zajisté uvítá, když si u vás mohou objednat jídlo a přinesete jim ho v obalu, který je snadno rozložitelný a nezatěžuje životní prostředí. Z bio materiálů můžete pořídit třeba i kelímky nebo příbory, kompletní nabídku naleznete zde https://www.jarico.cz/bio-nadobi-a-pribory-bio-boxy-a-misky-na-jidlo-katskup9535.php.