V dnešní době to věřitelé nemají vůbec lehké, a pokud nastane situace, kdy musí vymáhat své pohledávky, nemají příliš na výběr. Pokud zvolí soudní cestu, jedná se o nesmírně zdlouhavý proces, přičemž se samotný podnikatel může ocitnout na pokraji tzv. druhotné platební neschopnosti, v horším případě na sklonku bankrotu. Objevte proto jednodušší řešení vašich problémů

Pomoc

Možností je pro vás vymáhání dluhů jinou cestou. Dobrou volbou je pro vás vymáhá dluhů prostřednictvím zkušených odborníkům, kteří vás problémem pomohou. Ideální je zvolit vymáhací agenturu, která se o vymáhání profesionálně postará. Tato agentura působí na trhu již 15 let, během kterých získala cenné zkušenosti v oblasti řešení pohledávek. Pomůže vám tak s řešením dluhů pohledávek od fyzických i právnických osob. Díky této agentuře mohou věřitelé v klidu podnikat a řeší za ně nepříjemné vymáhání.

Komunikace s klientem

S každým klientem agentura jedná otevřeně a snaží se efektivně vyřešit jejich problém, tedy co nejrychleji a bez zbytečných problémů. Stanovena může být záloha před započetím samotného vymáhání, ta se však vždy domlouvá individuálně na základě situace klienta.

Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek je bez plateb předem, máte-li adresu dlužníka, pokud ji neznáte, musíte zaplatit předem 3000 Kč. Z vymožené částky si agentura bere jen uvedená procenta ze smlouvy, nic jiného. V případě, že nedojde k vymožení pohledávky, nic navíc neplatíte a smlouva bude naprosto zdarma ukončena. Smlouvy navíc mají pevný termín, tudíž se nemusíte bát, že by byla daná smlouva automaticky prodlužována a vy museli přemýšlet nad její výpovědí. Smlouva je prodloužena v případě, že bude stanoven splátkový kalendář s dlužníkem. Obraťte se na profesionály ve svém oboru, kteří vám s vaším problémem rychle a efektivně pomohou.