Připravujete své kamarádce rozlučku se svobodou? Přemýšlíte, co vše by ni nemělo chybět a jak ji naplánovat? Poradíme vám.

Plánování

Nejdříve je nutné celou rozlučku řádně naplánovat. Tedy, kde přesně se bude odehrávat, jak budoucí nevěstu na rozlučku dostanete a zda ji unesete, nebo budete rozlučku plánovat s ní. Ideální je, pokud naplánujete rozlučku ve stylu, který vaše kamarádka miluje. Pokud miluje boho styl, připravte ji rozlučku v tomto duchu, pokud se jedná o sportovní duši, můžete rozlučku směřovat i takto. Důležité je, že rozlučku připravujete právě pro vaši kamarádku, a vše by se tomu mělo přizpůsobit.

Výzdoba a doplňky

Pokud najdete vhodné místo, naplánujete přepravu a obvoláte všechny kamarádky, popřípadě příbuzné, že mají volno, neměli byste zapomenout na výzdobu a doplňky. Výzdoba je velmi důležitá a dnes seženete řadu originálních transparentů, balónků atd. Nezapomeňte ani nevěstě připravit vhodné doplňky. Velmi vhodný je například závoj, korunka, šerpa apod. Nechat můžete vyrobit také speciální trička s logem a fotkou.

Dárky

Na rozlučce se budoucí nevěstě také často darují drobnosti či větší dárky. Překvapit můžete nevěstu vtipným dárkem, a to erotickou pomůckou, kterou ocení třeba i se svým partnerem. Zvolit můžete třeba masturbátory či erekční kroužky. Takové dárky budoucí nevěstu jistě rozesmějí a jedná se o dárky, které očekávat jistě nebude.

Zábava

Na rozlučce se svobodou by neměla chybět ani vhodná zábava. Tu můžete naplánovat podle toho, co má vaše kamarádka ráda. Vyrazit můžete na diskotéku, připravit zábavu doma či naplánovat rozlučku v době, kdy se koná její oblíbený festival. Zábava by však na rozlučce měla být dostatečně připravena a naplánována. Rozlučku se svobodou máme totiž zpravidla jen jednou za život, proto by měla být nezapomenutelnou.