Jste zvyklí si vše dělat svépomocí? Pokud podnikáte, tak pravděpodobně víte, že plnit všechny zákonné povinnosti dokáže z člověka vysát všechnu životní sílu. Mnoho lidí do podnikání vstupuje s myšlenkou, že budou dělat to, co je baví, ale nakonec podstatnou část času věnují potřebné byrokracii, která zabere mnoho času i sil.

Pro většinu firem je nemyslitelné dělat vše svépomocí a týká se to i ročního hlášení za odpad. Tato povinnost se týká všech, kteří za rok vyprodukují 100 kilogramů nebezpečného nebo přes 100 tun běžného odpadu. Abyste mohli toto hlášení poslat, musíte být registrovaní na ISPOP.cz. Můžete však díky plné moci pověřit i někoho jiného, kdo za vás roční hlášení za odpad podá. Nejlepší volbou je obrátit se na specializovanou firmu ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s.r.o., která se na odpadové hospodářství specializuje. Perfektně vám udělá nejen roční hlášení, ale i další povinnosti, které se k odpadům vztahují. O jaké povinnosti jde? Je zapotřebí také vést průběžnou evidenci nakládání s odpady, dále je nutné zpracovat a zaslat výkaz statistiky o odpadech na Český statistický úřad.

Roční hlášení za odpad od profesionálů

Potřebujete zajistit roční hlášení za odpad pro firmy, živnostníky nebo obce? Firma vám vše zajistí za příznivé ceny a postup je velice snadný. Nahrajete potřebné dokumenty, zaplatíte službu a do 10 dnů firma roční hlášení zpracuje a zašle na ISPOP i váš email. Neřešte všechny povinnosti svépomocí, stále více firem i obcí řeší byrokratické povinnosti externě. Využijte této možnosti tak, snížíte tak zátěž, která je kladena na vás nebo vaše kolegy. Se specializovanou firmou navíc budete mít jistotu, že vše bude podáno správně. Připojte se ke stovkám spokojených podnikatelů a firem, které této služby využívají. Na Rocnihlaseni.cz si můžete přečíst podrobné informace o spolupráci, shlédnout ceník a obrátit se na služby společnosti.