Trávíte příliš mnoho času řízením firmy? Jakým způsobem ji řídíte? Možná máte emailového klienta pro komunikaci s klienty a zaměstnanci, pravděpodobně máte účetní program a také program na sledování a vytváření reklamních kampaní. Programů možná používáte mnoho a to vás vyčerpává a zabírá to mnoho času. Nevidíte souvislost mezi těmito jednotlivými činnostmi a pravděpodobně nedokážete během chvilky sdělit, kdy budou dokončené různé zakázky, jaké máte výdaje nebo jaký jste měli obrat v minulém měsíci. Je na čase pořídit CRM systém, se kterým můžete pohodlně a efektivně řídit celou firmu.

AutoCRM je příležitost, jek fungovat kvalitně a efektivně

AutoCRM je nejmodernějším českým CRM systémem. Jde o nástroj, který vám bude přizpůsoben na míru tak, aby obsahoval všechny funkce, jaké můžete potřebovat. Za pomoci tohoto systému můžete ovládat celou firmu z jednoho jediného místa. Už nepotřebujete více programů a hromadu času. Můžete odsud rozesílat práci zaměstnancům, sledovat jejich efektivitu, docházku i vytíženost. Můžete zde spravovat zakázky, sledovat v jakém jsou stavu, plánovat a stanovovat harmonogram pro vás i pro kolegy. Můžete zde komunikovat se všemi klienty, zasílat jim nabídky, evidovat obchodní příležitosti a také mít u každého klienta podrobné informace, třeba kolik vám vydělal, jestli je spolehlivý aj.

Můžete odsud fakturovat, sledovat návštěvnost webu, spravovat reklamní kampaně a sledovat jejich efekt. Uvidíte zde důležitá data, která si můžete zobrazovat v přehledných grafech. Tento systém má přehledné rozhraní a každá funkce je zde v menu zastoupena svou entitou. Práce se systémem je tak snadná, že nebudete potřebovat zaučit a zvládnete s ním hravě pracovat vy i vaši zaměstnanci. AutoCRM katapultuje vaší firmu do 21. století a umožní vám konečně fungovat moderně a být konkurenceschopný. Tento nástroj si můžete zdarma vyzkoušet a to na webu AutoCRM.cz.