Potřebujete menší finanční částku na krátkou dobu? Pak pro vás může být přijatelným řešením nebankovní půjčka.

Na koho se obrátit?

Nebankovní půjčka vám poskytne peníze kdykoli a na cokoli. Chcete-li si půjčit peníze od ověřených nebankovních poskytovatelů, kteří jednají fér, pak to může být nebankovní společnost Tetička. Vyřizuje půjčky v rekordně krátkém čase, k vyřízení vaší žádosti postačí občanský průkaz a výpis z účtu či další doklad.

Jaké výhody máte s půjčkou od Tetičky?

Vyřízení probíhá velmi rychle. Společnost má jako partnera Fair Credit, díky čemuž je sms půjčka možná na cokoli. Samozřejmostí jsou férové jednání i podmínky, které společnost pro vyřízení půjčky nabízí a to díky licenci, jíž poskytla Česká národní banka.

Pro schválení půjčky je potřeba zaslat kopii občanského průkazu, která se zasílá společně s online žádostí na stránkách teticka.cz. Pokud v žádosti umožníte ověření své finanční situace pomocí bankovního účtu a poskytnete jeho výpis, nebudete již nic dalšího potřebovat. V opačném případě je u zaměstnance potřeba doložit poslední dvě výplatní pásky, v případě OSVČ se jedná o daňové přiznání za poslední období, jež je uzavřené. V případě důchodce se jedná o výměr důchodu a v případě matek na mateřské dovolené je to doklad prokazující peněžitou pomoc v mateřství nebo doklad o rodičovské dovolené.

Tipy pro vás

Splatnost půjčky je stanovena do třiceti dnů, ale lze si ji prodloužit a to o 7, 15 nebo dokonce dalších 30 dnů.

V případě, že se zadaří, můžete půjčku splatit i předčasně. Nemusíte se obávat žádných poplatků navíc, půjčka bude splacena v takové výši, kterou jste si půjčili a s takovými úroky, které se vážou ke smlouvě.

Pro vyřízení půjčky nepotřebujete ani zástavu ani ručitele.

Vyrozumění o schválení obdržíte během několika minut po tom, co odešlete žádost spolu s potřebnými dokumenty.