Máte staré nebo nepojízdné auto, které vám pouze překáží a nepřináší žádný užitek? Pak svůj vůz nebo autovrak můžete výhodně prodat a dostat peníze na ruku. Na výkupy i zlikvidování vozidel je vhodné zvolit společnost, která se v oboru vyzná, má férové jednání a nabídne vám nejlepší cenu. Mezi nejlepší volby patří portál Zahotove.cz, se kterým můžete dostat hotovost a svůj vůz už za 30 minut.

Jaký má výkup a likvidace u Zahotove.cz výhody?

Výkup a likvidace vozu není náročný proces, pokud jste si představovali, že budete muset řešit mnoho papírování a dlouhou cestu na místo k likvidaci, jste na omylu. Firma zdarma váš vůz odveze a hrubou cenu výkupu budete znát předem. Je tedy jedno, jestli je vaším cílem likvidace auta Praha nebo jiné město, postarají se o vás, ať už jste odkudkoliv. Výhodou je, že firma se postará i o veškeré papírování, takže pokud vás tlačí čas nebo nemáte s těmito administrativními kroky zkušenosti, odpadne vám mnoho práce a zbytečně stráveného času. Dokonce vám poradí, jak na stornování povinného ručení.

Co všechno se vykupuje a jak dlouho to trvá?

Vykoupit lze jak osobní, tak i užitková vozidla a dokonce i stavební stroje. Proces výkupu a likvidace je proveden co nejrychleji, což přináší výhody pro obě strany, vy se zbavíte svého vozu a dostanete peníze co nejdříve na ruku v hotovosti. Když firmu kontaktujete, pro vrak si přijede nejdéle do jednoho dne a to po celém území ČR, takže se nemusíte bát zbytečného protahování.

Jak je to s cenou

Hrubá cena je vám sdělena okamžitě. Co se týče konečné ceny, na tu má vliv větší množství faktorů, je to typ a model vozidla, dále stav vozidla, použitelnost jednotlivých dílů a aktuální ceny výkupu železa. Proces výkupu zabere i s podpisem smlouvy jen kolem půl hodiny. Zatímco ostatní výkupy požadují, abyste si vše oběhali sami, auto odvezli a peníze vám dají na bankovní účet, na Zahotove.cz vám nabídnou ty nejlepší podmínky.