Přemýšlíte o pořízení společnosti s.r.o., tedy společnosti s ručením omezeným? V tom případě vám mohou pomoci specializované stránky, které se na prodej s.r.o. zaměřují. Abyste totiž mohli na trhu existovat, potřebujete disponovat vlastní společností, na které začnete stavět svůj budoucí úspěch. Nabízejí vám též skvělé ceny, které u konkurence nenajdete.

Prodej s.r.o.

Vše potřebné najdete na stránkách ceska-ready-made.cz. Nabízí vám k prodeji společnosti s ručením omezeným s plně splaceným kapitálem 2000 000 Kč, 500 0000 Kč či 1 000 000 Kč, a to bez nutnosti objednání dalších služeb a další nepovinné příplatové služby, jako je například sídlo společnosti, změnu zakladatelské listiny apod. Najdete zde také seznam ready made společností k prodeji, které jsou vám nabízeny a projít si zde můžete i kalkulaci ceny jednotlivých společností.

Co cena obsahuje?

Na stránkách najdete konkrétní ceny, které jsou nyní o kus snížené. Cena obsahuje v podstatě vše, tedy 100 % splacený základní kapitál, převod obchodního podílu společnosti, jmenování nového jednatele, všechny volné živnosti, přípravu smluv a veškerých podkladů, kolek, podání změn na příslušný rejstříkový soud atd. Mezi doplňkové, tzv. nepovinné, služby patří akční ceny na sídlo firmy, express převod do druhého pracovního dne či změna zakladatelské listiny. Za ready made společnost se základním kapitálem 200 000 Kč zaplatíte 9999 Kč.

Vše jednoduše

Žádných komplikací se být nemusíte. Koupit ready made společnost je velmi jednoduché a zvládne to takřka každý. Základem je vybrat si vhodnou společnost a odeslat online objednávku. Dále jen vyplníte formulář online pro převod společnosti. Nutné je ověřit podpisy na CzechPointu, který najdete na úřadě či poště. Vše potřebné dokumenty musíte doručit poštou či osobně a částku zaplatit buď převodem, nebo hotově v kanceláři. Pusťte se do nákupu společnosti i vy, nemusíte se ničeho bát, stačí postupovat podle daných pokynů.