Nemít dnes uzavřené pojištění majetku je velkým a zbytečným rizikem. V případě vzniku jakékoliv škody si totiž vše musíte hradit ze svého. Platí to jak u majetku, tak pro různé životní situace. Bez cestovního pojištění se do zahraničí vydá jen málokdo, stejně tak se vyplatí pojištění domácích mazlíčků, havarijní pojištění pro motoristy a o životním pojištění ani nemluvě. Základem každé pojistné smlouvy je limit pojistného plnění. Jedná se o částku, kterou stanovují pojišťovny jako maximální částku, kterou vám vyplatí při vzniku pojistné události. Šetřit na pojistném limitu se rozhodně nevyplatí, jelikož nízké pojistné znamená i nízké pojistné plnění při vzniku škody.

Pojištění nemovitosti

Využít služeb a bohatých zkušeností Insiacare.cz se vyplatí i při sjednávání pojištění nemovitosti. Insiacare vám najde a porovná pro vás nejlepší nabídky pojištění nemovitosti, které jsou na trhu s pojistnými produkty nabízeny. Zároveň vyřadí nejméně vhodné nabídky na základě vašeho zadání a charakteru vašeho domu či chalupy, takže vám ušetří čas, ale i případného zklamání z nesprávně sjednaného pojištění nemovitosti.

Chyby při volbě pojištění nemovitosti

Častou chybou je nesprávné pochopení pojištění stavby a domácnosti. To jsou totiž dvě odlišné položky a často i dva rozdílné produkty. Pojišťovny nabízejí pojištění stavby/domu/nemovitosti v různých variantách, kombinacích a balíčcích. Výpočet pojistného limitu závisí na lokalitě, ceně domu a rozsahu krytí. Výhodou pojištění uzavřeného přes Insiacare je, že vám vybere nejlepší variantu pojištění nemovitosti a k tomu případně i vodnou variantu pojištění domácnosti.

Proč se pojistit před InsiaCare?

Jak bylo již naznačeno výše, pomůže jak jednotlivcům, tak firmám orientovat se v současné pestré nabídce pojistných produktů. Pro každého klienta umí Insiacare.cz vybrat pojištění, které bude ušito na míru. Dokonalý přehled o dění na trhu umožňuje, aby Insiacare.cz eliminoval nevhodné nabídky a vybral pro klienta tu nejvhodnější. Jednoduše zadáte na stránkách Insiacare.cz základní parametry pojištění, o které máte zájem a Insiacare.cz vše připraví a zařídí u příslušné pojišťovny.