Zkuste vizitky!

Vizitka je prakticky nezbytná pro každého, kdo chce svůj podnik propagovat. A vzhledem k jejich úsporné velikosti, a hlavně nízké ceně je skvělou formou, jak se dostat do povědomí všech, kterým se vaše vizitka dostala do diáře či peněženky.

Jak by měla správná vizitka vypadat?

Rozhodně se vyplatí si na návrh vizitek najmou grafika, který je v tomto oboru opravdu „zběhlý“. Fakt, že na prvním dojmu záleží, je totiž hodně důležitý právě i u vaší vizitky. Samotná výroba vizitek pak není zdlouhavý proces a vy se můžete těšit na jejich doručení v nejbližší době.

Hlavičkový papír

Je možné, že vás napadne, zda není v dnešní době hlavičkový papír pouze přežitek dob minulých – potom věřte, že opravdu není! Hlavičkový papír je důležitou součástí propagace vaší firmy. Je pravdou, že většina korespondence již v dnešní době probíhá před internet, nicméně i ta malá část odeslané papírové pošty by o vás měla něco vypovídat. A pokud uvidí klient ihned po rozbalení pošty elegantní a přehlednou hlavičku, udělá to na něj jistě dojem!

Co by ve hlavičce nemělo chybět?

  • Logo
  • Informace o společnosti
  • IČO, DIČ
  • Datum zápisu do obchodního rejstříku
  • Kontakty (jméno, telefon, email, adresa, případně fax)

Firemní kalendáře

Jak jste si jistě všimli, v každé kanceláři či provozovně je na stole kalendář, který je nezbytný pro různá plánování. A napadlo vás někdy, že takový kalendář je denně na očích desítkám lidí? Proč na něj tedy neumístit svoje logo a stručný popis toho, jaké zboží či služby poskytujete? Vsaďte na tisk kalendářů a vaše reklama se šíří samovolně a bez vašeho dalšího přičinění – a to vše samozřejmě levně, rychle a kvalitně!