Jistě o něm již dlouhou dobu uvažujete. Máme na mysli především daňové ráje, které se stávají velkým lákadlem pro mnoho podnikatelů. Taková offshorová společnost dokáže přinášet celou řadu výhod. Pokud bychom se měli podívat na výčet hlavních kladů, tak sem řadíme především:

Nízké daně

Anonymitu vlastnictví

Bohatý výběr

Opomenout nelze ani to, že takové založení firmy ve vybrané oblasti nemusí být nic složitého. Stačí jenom vědět, jak na to. A v tom vám poradíme.

Vyberte si vhodnou lokalitu

První krok, který udělat, je spojený s výběrem vhodné lokality. Jak jsme zmínili, výběr je celkem zajímavý. Pokud jde o možnosti nejpopulárnější, určitě sem patří Belize, nebo Seychelská republika. Stejně tak může založení offshore společnosti proběhnout v dalších zajímavých lokalitách, jako je třeba Delaware ve Spojených státech, může se jednat o Hong Kong, stejně jako o Spojené arabské emiráty nebo Velkou Británii.

Oslovte profesionála

Je pravdou, že založení svépomocí nemusí být nijak lehké a snadné. Proto je lepší využít cestu jednodušší. A to takovou, že oslovíte profesionála z ioffshore.cz. Jednoduše sdělíte své prvotní požadavky a firma vám bude založena takzvaně na klíč. Tedy bez jakýchkoliv složitostí a bez jakýchkoliv komplikací.

Dodejte vše potřebné a vyčkejte

Stačí jenom dodat důležité informace a případné doklady nebo dokumenty, které jsou k založení nutné. Poté už jenom čekáte, než bude celý proces založení u konce. Ten samozřejmě není nijak složitý, pokud oslovíte firmu, která ví, jak na to. Následně už zbývá jenom poslední krok. A tím je oficiální předání vaší firmy. Ta je založena, splňuje vše potřebné a výsledkem je to, že můžete odstartovat byznys ve formě, která oproti tuzemským firmám přinese celou řadu kladů. A to nejenom v oblasti minimálního daňového zatížení, což je zmiňováno jako nejznámější argument.