Přestože na našich silnicích přibývá počet nákladních vozidel, nenajdete tolik bazarů s nákladní technikou, jako je to v případě osobních aut. O to víc musí každého, kdo chce prodat své ojeté nákladní vozidlo, nebo si pořídit kvalitní ojetinu, potěšit internetový obchod, který najdete pod heslem Tuck 1. Jedná se o bazar nákladních aut, což je mimořádně výhodná služba, která je k dispozici již více než deset let. Určena je primárně pro obchodníky s nákladními auty a nákladní technikou vůbec, ale i pro firmy nebo drobné podnikatele. Umožňuje jim koupit nebo prodat nákladní vozidlo, ale také přívěsy, komunální techniku včetně různých nástavců a dalšího příslušenství, stavební či zemědělské stroje, ale také nejrůznější náhradní díly.

Jak bazar Truck 1 funguje

Podmínkou je zaregistrovat se, což může učinit jak firma, tak jednotlivec zcela zdarma. Na základě registrace se stanete plnohodnotným členem společnosti Truck 1 a okamžitě můžete kdykoliv zadávat své nabídky, nebo si naopak vybírat z pestré nabídky nákladních aut a další nákladní techniky. Truck 1 je mezinárodní bazar nákladních automobilů, takže nabídka nákladní techniky je nepřeberná. Zrovna tak stoupá šance něco prodat, protože vaši nabídku si může prohlédnout daleko větší počet zájemců, než kbyby se jednalo o český trh.

Jak si hledání usnadnit

Abyste se nemuseli probírat ohromnou spoustou nabídek, můžete zvolit rychlejší a efektivnější metodu. Zadáte prostě svůj požadavek, resp. umístíte na Trucku 1 svou poptávku. V příslušné kolonce uvedete podstatné parametry toho, co poptáváte a Truck 1 ji rozešle tisícům prodejců nejen na území ČR, ale i v zahraničí. Obdobný postup použijete, když budete chtít svůj náklaďák nebo jinou nákladní techniku prodat. Umístíte svou nabídku a pak už můžete očekávat návrhy zájemců.

Super snadné hledání

Ještě více si můžete hledání usnadnit tím, že pomocí systému filtrování nabídek se proklikáte na konkrétní vozidlo nebo příslušenství. Například se zaměříte na kategorii skříňových vozidel, která má dále svou podkategorii. Do té jsou zařazeny například pojízdné prodejny, přepravníky zvířat, chladírenská nákladní auta apd. Najdete zde nejen obligátní údaje o značce, roku výroby, ujetých kilometrech, nosnosti apd., ale i fotografii a dokonce kontakt na prodávajícího, což je v porovnání s tradičními autobazary nevídané.