Potřebujete ke své práci, kterou děláte vizitky? Máte ve firmě na starosti propagaci, pod kterou spadá také výroba a tisk vizitek, které budou vaši kolegové používat? Nebo jednoduše chcete mít všechny kontaktní informace o vás u sebe, kdyby to náhodou bylo potřeba? Přesně k tomu slouží vizitky, které jsou nejlepším nástrojem pro propagaci sebe sama nebo značky či firmy, u které pracujete. Není to jen tak, nechat vytisknout vizitky, měly by vypadat moderně a navíc také o vás něco vypovídat. Tisk tedy rozhodně není dobré podceňovat!

Vizitka jako propagační nástroj

Nedávno jsem nastoupila jako asistentka realitních agentů. Ve firmě jich je pět a občas potřebují nějakou tu administrativu a agendu, kterou úplně nestíhají. Pracovala jsem v propagaci, proto když se šéf zeptal, co bych změnila, osmělila jsem se říct propagaci. Firmě jsme zřídili lepší internetové stránky, nechali vytisknout letáky, zaplatili reklamu v místním rádiu a všechno se vyplatilo, protože lidé začali víc chodit a volat. Nakonec jsem proměnila celý chod firmy. Jednou z věcí byly také vizitky, protože ty od realitních agentů byly úplně obyčejné na můj vkus. Chtěla jsem v barvách firmy, takové, které zaujmou a budou mít také logo realitky. Ty aktuální je vůbec neměly. Tisk vizitek byl dalším krokem“ vypočítává Kristína, co všechno v nové práci dělala.

Hledala jsem, která firma by byla ta pravá. V tisku se úplně nevyznám, takže jsem měla jen představu a následně potřebovala nějakou kontrolu. Printuj.cz nám vyšli vstříc. Doporučili laminaci, kdy vizitka vypadá mnohem lépe a luxusně, provedli kontrolu našeho návrhu, navrhli také menší změny, díky kterým každá jedna vizitka vypadala moderněji a lépe. Do čtyřiadvaceti hodin jsme objednávku měli na firmě. Realitní agenti nadšení a dokonce se setkali s obdivem vizitek. To je další plus“ usmívá se spokojeně Kristína.