Pánské náramkové hodinky světoznámých top značek, především švýcarské provenience, představují naprostou špičku mezi hodinkami. Jejich mimořádná kvalita a věhlas je ovšem oceněn také vysokými cenami. Ne každý si takový luxus může dovolit. Ovšem jedinečnou příležitostí je bazar, který se specializuje na luxusní použité hodinky.

Bazar hodinek

Na rozdíl od běžných pouličních bazarů, jak si je většina z nás představuje, je ovšem tento bazar naprosto výjimečný. Především je součástí společnosti Zástava hodinek, která má své kanceláře na několika místech v centru Prahy a také v řadě českých a moravských měst. Pracovníci společnosti jsou vesměs odborníci s bohatými zkušenostmi, kteří vám zcela nezištně poradí a poskytnou neocenitelné informace včetně ocenění vašich hodinek. Jednání probíhá naprosto diskrétně v příjemném prostředí útulné kanceláře.

Zástava nebo výkup

Společnost Zástava hodinek se specializuje jednak na zástavy luxusních náramkových hodinek, a jednak na jejich výkup. Každý klient se může svobodně rozhodnout, čemu dá přednost. Pokud se rozhodne pro zastavení svých luxusních hodinek, nemusí se vůbec obávat o jejich bezpečnost. Ta je totiž zajištěna uložením hodinek v bankovním trezoru. Druhou variantou je výkup hodinek za hotové. V obou případech s vámi odborníci firmy projednají podmínky zástavy či výkupu a podle odborného ocenění stanoví nejvyšší možnou cenu, za kterou můžete své luxusní hodinky poskytnou do zástavy nebo nabídnout k výkupu.

O jaké značky se jedná?

Zastavit nebo nabídnout k výkupu je možné pouze luxusní náramkové hodinky pánské i dámské. Společnost Zástava hodinek nabízí rychlý výkup hodinek Rolex, Omega, IWC, Zenith, Audemars, Piquet, Bovet, Montblanc a dalších prestižních švýcarských značek. Majiteli těchto hodinek je zpravidla nabídnuta nejlepší cena a peníze obdrží v hotovosti ihned při podpisu smlouvy. Pokud potřebujete peníze opravdu nutně, můžete své hodinky zastavit po zavolání linku 792 200 200, která je v provozu nonstop.