Vyznáte se v pracovněprávních vztazích? Vy možná ne, ale právní služby Jihlava ano. Pokud si nejste jisti, zda víte:

  • po kolika hodinách práce máte právo na přestávku;
  • které náležitosti nesmí chybět v pracovní smlouvě;
  • pod jakým číslem najdete zákoník práce a podobně;

požádejte o poradenství advokáta Jihlava, který s vámi ochotně probere pracovní právo Jihlava.

Pracovněprávní vztahy jsou mnohdy zapeklité

  • Říká vám něco ochranná doba a víte, v kterém případě se na zaměstnance nevztahuje?
  • Očekáváte narození potomka? Pak s ním určitě budete chtít být na mateřské dovolené. Víte jak dlouhá mateřská dovolená vám v souvislosti s porodem a péči o jedno narozené dítě náleží?
  • Říká vám něco zkratka OOPP?
  • Nařizuje vám zaměstnavatel přesčasy? Pak byste určitě měli vědět, kolik hodin ročně nesmí přesáhnout nařízená práce přesčas.

Pokud si na tyto otázky nedokážete odpovědět, oslovte advokátní kancelář Jihlava, která se kromě občanského práva Jihlava, rodinného práva Jihlava, obchodního práva Jihlava, insolvenčního práva Jihlava, správního práva Jihlava a trestního práva Jihlava zabývá také pracovním právem Jihlava.

Advokát Jihlava vám pomůže sepsat pracovněprávní dokumenty, poskytne pracovněprávní konzultace a bude vás na vaši žádost zastupovat před soudem i inspektorátem práce.

Když se stane trestný čin

Možná nepotřebujete kontaktovat advokátní kancelář Jihlava a využít advokátních služeb Jihlava z důvodů pracovněprávních vztahů, ale dostali jste se do prekérní situace – je proti vám vedeno trestní řízení. Advokátní kancelář Jihlava se vás velmi ráda ujme i v tomto případě. Můžete se spolehnout na obhajobu v trestním řízení.

Pokud jste se naopak dostali do role poškozeného, bude vám nabídnuto zastupování poškozeného v trestním řízení. Na trestní právo Jihlava v rámci právních služeb Jihlava se můžete stoprocentně spolehnout.