Prodej nemovitosti je velkou událostí, kterou většina lidí řeší jen jednou za život. Realitní trh je velmi bohatý a tržní cena nemovitostí se s postupem času mění. Na cenu každé nemovitosti má vliv celá řada faktorů, nejde jen o velikost a vybavení, ale třeba také o lokalitu. Mnoho lidí se každý den dopouští zbytečné chyby, když si sami určí cenu podle vlastního odhadu. Člověk bez potřebných znalostí a bez přístupu k důležitým informacím nikdy nemůže nemovitost správně odhadnout. Proto je vhodné využít pro odhad nemovitosti experty. Pokud si myslíte, že jde o drahou službu, měli byste vědět, že realitní společnost Maxima vám udělá odhad nemovitostí online a to nezávazně a zdarma.

Vyplňte formulář a zjistěte cenu nemovitosti

Zjištění ceny nemovitosti vůbec není složité ani zdlouhavé, postačí vám vyplnit formulář na webu Maxima.cz. Jeho prostřednictvím zjistíte odhad ceny bytu, odhad ceny domu nebo odhad ceny pozemku. Také můžete zjistit odhad ceny nájemného, jeho tržní cena se také stále mění.

O zpracování odhadu se postarají specialisté, kteří mají s odhadováním cen nemovitostí už více než 20 let zkušeností. Po zpracování vám bude odhad zaslán na váš email.

Experti mají přístup k prodejním cenám nemovitostí, které jsou zapsány v katastru, rovněž využívají cenové mapy, kde jsou zaznamenány ceny v nemovitostí v různých lokalitách. Výsledky se poté srovnávají s databázemi úspěšných realitních kanceláří. Někdy je i přesto vyžadována návštěva nemovitosti, aby byl odhad přesný.

Odhad ceny nemovitosti je vždy nejlepší od realitních expertů, ale není to jediná služba, na kterou byste je měli využít. Prodávání nemovitostí není jen obchod, je to věda. Realitní specialisté musí neustále sledovat realitní trh, nejnovější trendy, ceny, pracovat s prodejními strategiemi a zajišťovat i služby, které zajistí zatraktivnění nemovitosti, aby se prodala za co nejlepší cenu. Nevyplatí se prodej nemovitosti řešit svépomocí, ruku v ruce se silným partnerem můžete vaší nemovitost prodat mnohem rychleji a za vyšší cenu.