Vlastníte prosperující společnost a záleží vám na spokojenosti vašich zaměstnanců? Patříte mezi zaměstnavatele, kteří již zjistili, že různé benefity pro zaměstnance přináší své ovoce v podobě zvýšené produktivity práce nebo snížené fluktulace zaměstnanců? Způsobů, jak své zaměstnance motivovat existuje mnoho, ovšem na nadarmo se říká, že s plným žaludkem jde vše lépe.

Motivujte své zaměstnance

Poukázky na masáže, kosmetických salónů nebo do sportovních areálů jistě mnoho zaměstnanců ocení, ovšem ne všichni je využijí. Mezi základní potřeby člověka patří jídlo a většina lidí si ráda pochutná na kvalitním a výživném jídle, které jim dodá energii do další práce. Jednou z možností je dávat zaměstnancům stravenky, ovšem mnohem výhodnější je zajistit firemní stravování. Firemní stravování v Praze není těžké zajistit, pokud však chcete pro své zaměstnance to nejlepší za rozumnou cenu, vybírejte pečlivě.

Pryč jsou doby, kdy se zaměstnanci spokojili s jedním druhem jídla denně, která se často opakovala. To určitě není případ společnosti Arter s.r.o., která má ve své nabídce pro firemní stravování Praha čtyři druhy hotových a tři druhy minutkových jídel, dva druhy obložených talířů a dva druhy polévek, což je dostatečně velký výběr pro drtivou většinu zaměstnanců.

Dobře nasycený zaměstnanec je spokojený, což se odráží v jeho pracovních výkonech, proto je výběr kvalitního stravování pro vás výhodnou investicí, která se vám vrátí.

Další služby

Společnost Arter s.r.o. zajišťuje nejen kvalitní firemní stravování, ale také cateringové služby na vaše oslavy, svatby, schůze, soukromé i firemní párty a jiné sešlosti. K oslavě můžete využít atypickou klimatizovanou restauraci Arter, kde vám firma zajistí veškerý servis.

Společnost Arter s.r.o. nasytí nejen vaše zaměstnance, ale také obchodní partnery nebo příbuzné při rodinné sešlosti.