Máte dobře nakopnutý byznys, který funguje i na e-shopu? Je však starší a tím pádem už nemusí být tak rychlý a provozu schopný. Jsou k dispozici stále nové a nové aktualizace a funkce, které chcete svým zákazníkům nabídnout? Nebo internetový obchod chcete teprve rozjet a nevíte, jak na to? Pokud se ve vodách marketingu a především tvorbě e-shopů nevyznáte, nic se neděje. Profesionálové ve svém oboru jsou na trhu k dispozici právě proto, aby vám se vším pomohli. Obraťte se na ně a využijte jen samotnou tvorbu nebo také správu e-shopu. Ve spolupráci s vámi vytvoří a doladí e-shop jako ze žurnálu, kde se vaše produkty budou skvěle vyjímat.

Vytvořte svůj e-shop za pomoci odborníků

Kromě funkčnosti, všelijakých technických parametrů a nespočet kódů by měl váš e-shop především mít praktický, moderní a hlavně líbivý design, který lidi zaujme a zamilují se do něj. Hodně udělá grafika, protože i když to tak možná nevidíte, hezké a přehledné e-shopy prostě táhnou a lidé na nich nakoupí častěji. Prestashop disponuje také grafickými šablonami, které si zamilujete. Společně s firmou 1Presta vytvoříte kvalitní a moderní e-shop. Společnými silami vytvoříte platformu, na které budou vaši zákazníci v klidu nakupovat.

Svěřte správu odborníkům

Jste na vážkách zda takový velký e-shop utáhnete? Přeci jen, produkty se mění, mění se také jeho ceny, budete potřebovat něco přepsat atd. A vše budete dělat sami? I když se objeví nějaká technická chyba? Když si na to netroufnete na Prestashop, nevadí. Komplexní správu za vás může převzít firma 1Presta, která bude o e-shop pečovat tak, aby dobře pracoval a všechny vaše úpravy a změny zapracuje. Nemusíte si tak lámat hlavu s funkčností, s programátory, které musíte zaměstnat a podobně. Stačí jen předat správu odborníkům.