Chcete si pořídit vlastní bydlení nebo máte skvělý podnikatelský plán, ale zkrátka nezapadáte do šablonovitých tabulek bank? Nezáleží na tom, jestli jen nemáte dostatečná procenta vlastních zdrojů nebo nesplňujete požadavky pro minimální měsíční příjem a maximální možné zadlužení vzhledem k vašemu platu. Jako podnikatel nemáte historii nebo jste dosud investovali vydělané peníze zpět do svého podnikání, aby se rychleji a lépe rozvíjelo? Na důvodech nezáleží. Potřebujete individuální přístup a individuální posouzení. Nevzdávejte se svých snů a plánů, obraťte se na specialisty na úvěry pro podnikatele. Obraťte se na GentlemenFin.

Specialisté na finance

I zde budete muset projít klasickým kolečkem, kdy si specialisté prověří vaši aktuální situaci a detailně s vámi projdou vaše záměry. Poté zhodnotí, zda na daný obnos financí dosáhnete a za jakých podmínek můžete úvěr čerpat.

Česká Národní Banka ve snaze zamezit nespláceným úvěrům zpřísnila podmínky čerpání úvěrů natolik, že při aktuální ceně nemovitostí ve větších městech je téměř nemožné na hypotéku dosáhnout. Řada lidí je tak postavena před rozhodnutí, zda vůbec vlastní bydlení pořizovat. Jak ale všichni víme, i během krizí si nemovitosti drží svoji hodnotu, a pokud chcete v určitém místě bydlet dlouhodobě, není pronájem to, co si představujete. I v této době lze ale získat 100 %-ní hypotéku. To samé se týká i podnikatelských úvěrů. V životě si nemůžete vše naplánovat, rozhodně byste ale měli využít všech možností a příležitostí, pokud už máte konkrétní vizi. Zkuste se i vy poptat a zařaďte se mezi spokojené klienty GentlemenFin. Téměř vždy jsou tu určité možnosti. Využijte jich, bydlete ve svém a realizujte své plány.