Máte problém s vaším notebookem? Nejde zapnout, nefunguje vám klávesnice, máte rozbité panty nebo notebook hlasitě hučí? Pokud váš notebook není v záruční době, je potřeba, abyste si našli spolehlivou pomoc, která vám s opravou vašeho notebooku pomůže.

Časté závady

Mezi nejčastější závady jistě patří to, že se notebook přehřívá, zasekává či hlasitě hučí. Často se také stane, že notebook prostě už nejde zapnout, nebo se zapne, ale nezobrazí se obraz. Mezi obvyklé závady patří i poruchy hardwaru, například nefunkční klávesnice či některé klávesy, rozbité LCD, zlomené panty či prasklé šasi. Pokud je váš notebook stále v záruční době, máte celkem vyhráno, jelikož vám notebook opraví prodejce. Máte-li však váš notebook delší dobu, budete potřebovat odborníky, kteří vám notebook opraví.

Odborná pomoc

Pomoc profesionálů vám nabízí rgservice.cz, který vám se všemi zmíněnými závadami pomůže. Nabízí kompletní servis notebooku. Skvělé je, že si u nich můžete opravu notebooku objednat online. Stačí, když na jejich stránkách vyplníte formulář „objednat opravu“ a zvolíte způsob přepravy do servisního centra. Buď notebook dopravíte do provozovny v Třinci, nebo využijete svozovou službu. Notebook u vás vyzvedne přepravní společnost a přepraví notebook do servisu. Cena přepravy do servisu a zpět je 240 Kč.

Oprava notebooku

Po přijetí notebooku bude provedena diagnostika zdarma a budete informováni o výsledku diagnostiky a o ceně opravy. Až po vašem schválení ceny opravy bude notebook opraven. Můžete nabídku také odmítnout. Oprava notebooku je obvykle provedena do sedmi pracovních dnů. Poté je vám opravené, otestované zařízení odesláno zpět na dobírku. Skvělé je, že na veškeré opravy se vztahuje záruka 3-24 měsíců, záleží vždy na typu opravy.