Hledáte šikovného řemeslníka či firmy, která by vám pomohla s opravou či rekonstrukcí ve vaší domácnosti či firmě, ale nemáte čas hledat a vybírat ze široké nabdky? Ale to vůbec nemusíte. Využijte nabídky společnosti trh poptávek. Naleznete zde řešení, které se týká nejen poptávky služeb, ale i konkrétních produktů. Nemusíte kontaktovat každou firmu jednotlivě, postačí zadat poptávku zdarma a vše ostatní za vás vyřeší trh poptávek.

Výhody nabízených služeb

Portál šetří nejen váš čas, ale i finanční prostředky. Postačí napsat jaké služby či produkty poptáváte a získáte tak přímý kontakt na dodavatele, nikoli zprostředkovatele.

Garance pečlivých a spolehlivých řemeslníků či firem. Můžete si také vyžádat reference od předešlých zákazníků.

Poptávky lze zadávat nejen z počítače, ale i prostřednictvím chytrého telefonu.

Jak to funguje?

Díky jednoduchému formuláři zadáte poptávku velmi snadno. Postačí pouze pečlivě popsat službu, kterou poptáváte nebo zboží, které sháníte. Zadání poptávky je zdarma. Využít také můžete šablony, které obsahují konkrétní informace pro případné dodavatele. Každá šablona je také automaticky zařazená do konkrétní kategorie, v níž se následně zobrazí. Také lze vložit fotografie zboží, které poptáváte či prostoru, který potřebujete upravit. Také je důležité uvést, zda potřebujete službu s materiálem či bez něj, zda máte zajištěnou dopravu nebo je potřeba dopravu zajistit. Pokud máte nějaké specifické požadavky, i ty jsou nutné do poptávky uvést. Týkají se nejen materiálu, ale i služeb. Velmi důležité je sdělit dobu, čas a místo realizace zakázky a kontakt na osobu, která bude spolupracovat s firmou.

Pracovníci společnosti vaši poptávku zkontrolují a následně zašlou konkrétním dodavatelům či poskytovatelům služeb. V případě jejich zájmu dostanete přímo od nich konkrétní nabídky a je na vás, zda a kterou z nich si vyberete. Pokud vám nebude vyhovovat žádná z nabídek, nemusíte žádnou přijímat.