Kdo chce dnes uspět na trhu, musí mít svou vlastní firmu. Pokud se obáváte byrokratické náročnosti, přenechte všechny starosti specialistům, kteří vám založí společnost do dvou týdnů. Svůj sen si tak můžete splnit za bezkonkurenční cenu 6.999 Kč, aniž byste museli běhat po úřadech, vyplňovat papíry a platit různé poplatky. Dříve představovalo založení společnosti spoustu náročných administrativních úkonů, které byly náročné jak po časové, tak po finanční stránce. Využitím služeb firmy, která zakládá společnosti, si uvolníte ruce pro přípravu rozjezdu své nové firmy, vymýšlení organizační struktury nebo pro relaxaci.

Výhody vlastní společnosti

Pokud již aktivně podnikáte, určitě jste zjistili, že současný trh je silně konkurenční. Aby na něm mohl člověk uspět, potřebuje mít vlastní firmu. Navíc získáte větší prestiž, jelikož podle průzkumů dává drtivá většina podnikatelů přednost spolupráci se společnostmi, než s drobnými podnikateli a již vůbec ne s fyzickými osobami s živnostenským listem. Společnost, čili firma je synonymem stability a důvěryhodnosti. Pro ostatní podnikatele i pro veřejnost znamená společnost určitou hodnotu a znak úspěšnosti.

Co lze navíc získat

Přenecháním celého procesu založení společnosti specializované firmě nezískáte jen svou vlastní firmu. Navíc můžete získat i sídlo na prestižní adrese, což hraje na trhu rovněž velkou roli a pomůže vám to lépe odstartovat svůj rozjezd. Obrovskou výhodou je, že jak kompletní založení společnosti, tak objednání prestižního sídla můžete vyřídit online. Pokud se v této problematice příliš neorientujete, můžete se na firmu obrátit o radu. Právní poradenství je poskytováno nejen před založením nebo v jeho průběhu, ale i následně v průběhu vašeho podnikání.

Jak začít?

S pomocí odborníků zvládnete založit svou vlastní společnost zcela snadno ve 4 krocích:

  • vyplníte objednávku a uvedete svůj e-mail
  • vyplníte online formulář pro založení firmy, který obdržíte na svůj e-mail
  • necháte si ověřit podpis a veškeré podklady donesete do kanceláře firmy nebo je zašlete poštou
  • uhradíte poplatek a v případě skládání vlastního kapitálu zajdete do banky.