Běžíte rychle k televizi, abyste stihli zprávy a zapnete je akorát v půlce nebo když už jsou u konce? V takovém případě většina lidí zapne internet, aby se dozvěděli, co se stalo. Dnešní zamotaná doba je tak popletená, že lidé už nemají přehled nad tím, jaká vládní opatření platí a jaká ne, jaké zákony zase změnili, schválili nebo co můžete v budoucnu očekávat.

Jde o neuvěřitelný chaos, ve kterém se dá vyznat jen tehdy, pokud jste v obraze. Běžná komerční média vám však nesdělí vše. Neřeknou vám, že během nouzového stavu probíhají státní zakázky bez soutěže, na co jsou použity peníze, které způsobí rekordní schodek v rozpočtu a mnoho dalšího. Ono je to způsobeno zejména tím, že komerční média mají politické vazby, některé vlastní politici i politicky motivovaní podnikatelé, jiné vlastní firmy s politickými vazbami. Pak se není čemu divit, že lidé často raději vyhledávají svobodné a nezávislé portály, které informují o tom, co se děje na pozadí a o čem hlavní mediální proud nepíše. Mít přehled znamená věnovat pozornost komerčním serverům i svobodným zdrojům. Abyste mohli sledovat větší množství zdrojů najednou, nemusíte mít 4 ruce a 2 hlavy nebo zběsile skákat z jednoho webu na druhý, stačí používat portál https://www.cerstvezpravy.cz/.

Jaké je poslání portálu Cerstvezpravy.cz?

Tento web monitoruje obsah všech kvalitních českých serverů, od zpravodajských webů až po magazíny, od komerčních webů až po ty svobodné. Aktuální obsah všech těchto webů vám stručně naservíruje ve formě titulků, které jsou přehledně zobrazeny pod jednotlivými zdroji. Už nemusíte jednotlivě navštěvovat weby, na jednom webu uvidíte všechny články, které v daný den vyšly. To vám ušetří mnoho času, jen si titulky přečtete a ty zajímavé si můžete otevřít, abyste si přečetli celý článek. Web cerstvezpravy.cz monitoruje nejen zpravodajství, ale i kutilské weby, sportovní weby a další. Obsah je přehledně utříděn v kategoriích jako jsou zpravodajství, sport, ekonomika a další. Mějte ucelený přehled o tom, co se děje, web Cerstvezpravy.cz vám to umožní.