Mnoho budoucích maminek kromě kvalitního těhotenského oblečení volí raději větší kousky oděvu, které jim mnohdy vůbec nesedí. Těhotenské oblečení je však přímo navrženo tak, aby budoucím maminkám dobře sedělo a bylo co nejpříjemnější. Vsaďte proto v období očekávání na módu těhotenskou.

Pohodlí především

Těhotenské oblečení je vyvedeno v nejrůznějších střizích, aby budoucím maminkám a jejich bříšku poskytlo co největší pohodlí. Těhotenské bříško se přeci jen stále zvětšuje a vy potřebujete dostatek prostoru pro jeho růst. Například bundy jsou v oblasti bříška rozšířené a jsou opatřeny dvěma zipy, abyste mohli velikost bundy upravovat během celého těhotenství.

Regulace

Mnoho typů oblečení je také opatřeno tzv. regulačními systémy, díky kterým můžete oblečení zvětšovat či zmenšovat v oblasti břicha podle toho, jak zrovna potřebujete. Regulační systémy nechybí na sukních, kraťasech či kalhotách. Mohou mít podobu knoflíků, tkaniček, pružného pasu či zipu. Podle preferencí si tak můžete vybrat oblečení s regulačním systémem, které bude vyhovovat přesně vám. Skvělé také je, že oblečení můžete nadále nosit i po porodu, stačí regulační systém stáhnout na co nejméně.

Letní móda

I během léta se potřebujete cítit pohodlně. Vsaďte proto na letní těhotenské kousky, které vám dopřejí dostatek pohodlí a můžete v nich vypadat také šik. Ve skříni by vám neměly chybět kvalitní těhotenské šaty. Ty využijete nejen na běžné procházky, ale také na společenské akce, například na návštěvu divadla či koncertu. I během těhotenství totiž můžete vypadat šik a cítit se skvěle. Pokud nepatříte mezi příznivkyně šatů, můžete si zvolit také slušivé halenky, tuniky, košile či veselá trička. Vybírejte si módu podle vašeho stylu i v období těhotenství. Díky pestré nabídce produktů to již nikdy nebude problém.