Dostali jste do nečekaných finančních potíží a nevíte, jak rychle z nich ven? Potřebujete rychle finanční obnos, který vám chybí do jisté investice? Způsobů, jak si finanční obnos opatřit existuje více, samozřejmě máme na mysli legální způsoby. Do situace, kdy jsou urychleně potřeba peníze se alespoň jednou v životě dostal každý z vás a každý má rozdílný způsob řešení. Málokoho však napadne využít svého majetku a zastavit ho. Mnoho lidí má ve své představě pouliční zastavárny, ve kterých se schází pochybné existence. Takové zastavárny stále existují, ovšem zastavit nějakou hodnotnou věc ze svého majetku, můžete mnohem diskrétněji.

Jak fungují moderní zastavárny?

Zapomeňte na temnou ulici a zapadlý obchod, kam máte obavy vejít. Společnost Dozastavy je přesným opakem ve všech bodech. Zastavárna aut Praha je nejvíce využívaným způsobem zástavy. Pokud vlastníte hodnotný vůz, není potřeba ho hned prodávat, ale můžete ho pouze zastavit a následně vyplatit. O celém procesu se společností sepíšete jasnou a srozumitelnou smlouvu, která je obvykle na měsíc, ale není žádným problémem ji prodloužit.

Zastavárna aut nefunguje na žádné ulici. Právě naopak. Přijetí se dočkáte v příjemné a moderní kanceláři, kde vše proberete velice diskrétně s lidským přístupem. V kanceláři se domluvíte na sumě, která bude vyhovovat oběma stranám a pak vám již nic nebrání v podepsání smlouvy. Největším bonusem je, že zastavené vozidlo můžete bez obav i nadále používat, což jistě mnoho lidí ocení.

Peníze obdržíte během 15 minut, které můžete okamžitě využít ke svým potřebám.

Co vše můžete zastavit?

Kromě automobilů můžete zastavit luxusní hodinky, nemovitosti, starožitnosti, kvalitní jízdní kola, laserovou techniku nebo cenné obrazy. Zastavené věci menších rozměrů jsou, po celou dobu zástavy, ukryté bezpečně v trezoru.