Často se stává, že se lidé prostě bojí si na dovolenou zapůjčit dodávku a při cestě namačkaní v osobáku si myslí, jak moc peněz nakonec ušetřili. A to je právě ten hlavní kámen úrazu. Ten druhý extrém je zase v případě, že si lidé kvůli jedné dovolené dodávku koupí a po zbytek roku ji jen málokdy využijí. Proto má rozhodně smysl před dovolenou zapřemýšlet nad pronájmem minibusu či dodávky – prozradíme vám proč.

  1. Většina z nás žije ve městech či jejich blízkosti a tím pádem auto používají jen na krátké cesty – a dodávku už teda vůbec nevyužijí. Pokud si spočítáte, kolikrát za rok byste dodávku kromě dovolené využili – vždy vám vyjde, že pronájem minibusu bude několikrát levnější. Například pronájem dodávky Praha nabízí velkou škálu možností, kde si auto dodávku zapůjčit.
  2. Pokud si pronajmete dodávku či minibus, můžete cestovat s dalšími kamarády – to znamená, že ušetříte náklady na provoz dvou aut, což vám ušetří spoustu peněz a hlavně – užijete si jistě více zábavy, než kdybyste na sebe pouze mávali z auta do auta.
  3. V případě, že vaše auto už má nějaký ten rok za sebou si můžete užít jízdu v novějším, a hlavně moderním modelu. Navíc jsou tyto vozy vždy dobře seřízeny a servisovány, takže se nemusíte bát nenadálé poruchy – a stejně tak si můžete být jisti nízkou spotřebou.
  4. Hlavně – můžete si využít přesně takové auto, jaké budete potřebovat – klidně pro sedm či devět lidí, náklaďák či kamion? Záleží pouze na vás!
  5. Pokud si půjčíte karavan, ušetříte také za ubytování na dovolené a zároveň můžete „zvednout kotvy“ kdykoli vás to napadne. Pokud se vám nebude líbit na jednou místě, klidně se sbalíte a jedete dál tak dlouho, než narazíte na tu svou vysněnou pláž či zátoku.