Na internetu stále roste počet stránek, které se zabývají poskytováním informací o nebankovních půjčkách. Jedním z nových a posledních přírůstků je i internetový server https://www.nebankovky.cz/. Který si dává za cíl sjednotit nabídky od všech společností na jednom místě. Zobrazit je v nezávislém porovnání. Rovněž i svým návštěvníkům přinášet novinky z nebankovní sféry. Spojit žadatele v diskusním fóru. A v neposlední řadě i nabídnout přímou komunikaci žadatelů a poskytovatelů v inzerci zdarma. Všechny tyto akce můžete provádět na jednom místě a nemusíte již navštěvovat spousty rozdílných stránek.

Pokud potřebujete peníze, porovnejte si je

Před půjčením peněz je nejzásadnějším krokem srovnání podmínek. To činí rozdíl mezi půjčkou, u které přeplatíte pár korun navíc. A mezi půjčkou, která se promění v noční můru a budete ji stěží splácet právě díky nevýhodným podmínkám. Mnoho lidí podmínkám nerozumí, jsou pro ně komplikované. A někteří poskytovatelé dokonce i vědomě dělají složité jejich podmínky dohledat. Může tak být velmi těžké všechny důležité parametry nejen porovnat, ale i v první řadě je vůbec nalézt.

Z tohoto důvodu si nebankovky.cz dali za cíl srovnat všechny nabídky na jednom místě. A to přehledně a se spoustou doplňkových nástrojů. Nabídnout návštěvníkům přehled úrokových sazeb, dob splatnosti, výše splátky a ostatních parametrů v takové podobě, aby se výsledky daly nejen filtrovat, ale i řadit. Všechny tyto údaje se nacházejí v kategorii porovnání. Zařazeny jsou firmy nebankovní, ale i bankovní. Hlavní důraz je ovšem kladen na ty nebankovní. Jak již z názvu nebankovky.cz vyplývá, tento server je primárně zaměřen na nebankovní produkty. A většina zde publikovaných produktů pochází právě z této sféry.

Kromě podmínek jsou k dispozici i přímé odkazy na internetové stránky, telefonní čísla, emailové adresy a mapy poboček. Rozhodne-li se návštěvník stránek pro některou z nabídek, může ihned jednat. Nepotřebuje další zdroje informací. Vše je soustředěno na jednom místě. Nejsou zde žádní prostřednici a každý vždy jedná s koncovou osobou. Rychlé a efektivní.

Nepůjčí-li, poraďte se s ostatními

Co ovšem dělat v případě, kdy žádná z nabídek nevyhovuje? I s takovou situací se mnoho lidí potýká. Zejména v situaci, kdy mají záznam v registru nebo dokonce i exekuci. Pro tyto návštěvníky jsou vhodné následující dvě kategorie – diskuse a inzerce.

V diskusi se lze radit s ostatními o nejlepším dalším postupu. Kde požádat, na koho se obrátit, jak řešit svoji situaci. Lze zde najít mnoho odborníků, kteří zdarma poradí. A pokud se nejedná o odborníky, ale pouhé zákazníky, tak alespoň přispějí svojí zkušeností. Vkládat příspěvky, zakládat témata a reagovat lze i bez registrace. Jen vyplníte jméno a napíšete příspěvek. Snadné a rychlé. Není nutné ani přihlášení pomocí Facebooku nebo Google, jak to jiné fóra vyžadují. Zde nemusíte uvést ani svůj email a nehrozí, že budete zaplaveni nechtěným spamem. Podívejte se na nejnovější diskuse v poradně o půjčkách.

Druhou zmíněnou kategorií je inzerce. Rozdělena je na dvě kategorie = nabídky a poptávky. V nabídkách si lze podat poptávku, na kterou budou poskytovatelé a zprostředkovatelé reagovat. Odeslat nabídku přímo na míru požadavkům. Mezi nabídkami naleznete zprostředkovatele a poskytovatele s jejich nabídkami. Jako všechny služby portálu nebankovky.cz, tak i samotná inzerce je zdarma.

Řešíte momentálně finanční problém? Nebo se chcete jen do budoucnosti informovat? Navštivte nový portál a přečtěte si článek, vložte dotaz do diskuse, porovnejte si nabídku nebo si projděte inzeráty. A získejte nové informace a kontakty.