Projděte si otázky týkající se základních pojištění. Která je dobré mít sjednaná? Odpovězte pravdivě a zjistíte, zda máte základní pojištění nebo zda se spoléháte na náhodu a „štěstíčko.“

Jste pojištěni ve vašem zaměstnání?

Jste v rámci vašeho zaměstnání pojištěni? Když by se stalo, že byste způsobili škodu na majetku nebo újmu na zdraví jiné osobě, když se budete věnovat svému povolání, budete celou tuto škodu hradit vy, nebo ji za vás uhradí pojišťovna? Pojištění profesní odpovědnosti si můžete sjednat online, bez nutnosti chodit na pobočku.

Na zákaznické lince se navíc dozvíte veškeré podrobnosti, se kterými si nevíte rady. Nedovolte, aby vás nenadálá situace v práci připravila o veškeré rodinné finance.

Kdo bude platit škodu, když vaše dítě shodí regál plný drahého zboží?

Patříte mezi lidi, kterým není pojem „pojištění proti blbosti“, neboli pojištění odpovědnosti za škodu, cizí? V tom případě jistě v noci v klidu spíte. Víte totiž, že pokud vy, váš partner, partnerka nebo vaše děti či domácí mazlíčci něco nechtěně provedou, veškeré náklady hradí vaše pojišťovna. Pojištění od ERGO si navíc můžete sjednat online a nemusíte tak ztrácet čas návštěvami poboček.

Když vám vyteče pračka a vytopí sousedy, kdo bude platit škodu?

Myslíte si, že vám se to nemůže stát? V tom případě vám gratulujeme, právě se zařazujete do dlouhého seznamu lidí, kteří věří v zázraky. Ostatní lidé mají pojištěný domov a majetek. Soused vás vytopí pračkou a vy jen mávnete rukou, protože o veškeré náklady se postará pojišťovna. V pojištění majetku máte navíc i pojištění odpovědnosti za škodu, takže můžete zůstat v klidu i v případě, že omylem zraníte někoho například při sportu.

Jaké jsou vaše výsledky? Stále si myslíte, že žádné pojištění nepotřebujete?